Постери, меню

Друкарня ВБ «Премьер» пропонує поліграфію для вашого кафе чи ресторану – низькі ціни, оперативне виготовлення.

Меню – обов'язковий інтер'єрний елемент будь-якого ресторану, що інформує клієнтів про асортимент, вартість та зміст страв. Красиво та правильно оформлена поліграфія такого типу впливає на обсяги продажу та дозволяє підкреслити стиль закладу. Ми пропонуємо друк меню формату А3 і менше за спец цінами.

Односторінкове меню формату А4 або А3, друк з двох сторін будь-якої кольоровості, на різному папері. Найпоширеніший варіант - плейсмент - одноразове меню, що використовується як паперова підкладка на столах або підносах. Друкується на звичайному або крафтовому папері.

Меню-ліфлет: друк кольоровий двосторонній на папері формату А4, обрізка полів, 2 складання, розмір у зборі - 96 на 202 мм.

Меню-буклет: формат у зборі - 210 на 297 мм. (А4 зі згином). Друк кольоровий або чорно-білий, двосторонній «в край», на будь-якому папері.

Бажаєте эффективно донести інформацію? Повісьте плакат. Плакат можна виготовити практично з будь-якого матеріалу, але найпопулярніший для друку папір A3 формату щільністю 150 г/м2. Друкарня ВБ «Премьер» друкує на замовлення великі наклади плакатів та меню для вашого закладу. Оперативно, якісно, ​​демократично.

Потрібно більше інформації? Телефонуйте, пишіть – з нами легко домовитися!

Наші послуги

  • Дизайн
  • Верстка
  • Друк
  • Доставка